html li

U Půjčovny 954/6, 110 00 Praha 1

NOVÉ BYTY NA PRAZE 1

Všechny byty v tomto projektu byly prodány.

Kompletní rekonstrukce objektu sestávajícího z budov A a B nabízí 28 bytových jednotek v provedení před i po rekonstrukci, 9 parkovacích míst a 6 sklepních kojí připravených na parking motocyklů. K dispozici jsou také 2 nebytové prostory vhodné pro komerční aktivity.

Objekt se nachází přímo v centru Prahy, 450 m od Hlavního nádraží a přibližně 550 metrů od Václavského náměstí. Ulice U Půjčovny je neobvykle klidná, doprava v této ulici je minimální.


Prohlédněte si další nabídky k bydlení:


Bydlení s vlastním lesoparkem 5 minut od Anděla

Developerský projekt Božínka stavební společnosti Ideastav Stavební je rezidenčním projektem novostavby bytového domu na pomezí Klamovky a Košířů v městské části Praha 5, který nabízí k prodeji celkem 28 bytových jednotek a 42 parkovacích stání v garážích. Bytový dům vzniká na místě, kde v minulosti stála prvorepubliková vila Božínka. Součástí bytového domu bude také vlastní lesopark na rozlehlém pozemku, který využijí jeho noví majitelé pro úplné splynutí s okolní přírodou. Bytový dům bude nadstandardně vybaven pro potřeby moderního bydlení jeho obyvatel, je charakteristický svou kaskádovitou strukturou zasazenou do přírodního svahu. To umožňuje bytům v jednotlivých podlažích nerušený výhled do atraktivního okolí a taktéž díky použitým velkoformátovým oknům budou interiéry bytových jednotek příjemně prosvětlené. Autorem architektonického návrhu je Ing. akad.arch. Stanislav Picek s ateliérem Picek Architects s.r.o.

Nové byty v Praze - BytyBožínkaKontaktuje nás:

Ing. Daniel Holý

manažer projektu

T.: +420 732 570 071

E.: info@upujcovny.cz